АТ-2017 1/9

З 10.09.2019р. по 27.09.2019р. проходила демонтажно-монтажна практика в групі АТ-2017 1/9. Керівник практики від коледжу – Борис В.М.
Демонтажно – монтажна практика має на меті ознайомити студентів з основними технологічними процесами демонтажно-монтажних робіт, з обладнанням, пристроями та інструментом, що застосовується при даних роботах. Практика проходила в лабораторіях коледжу.
Протягом трьох тижнів студенти групи АТ-2017 1/9 отримували практичні навички виконання основних робіт по ремонту та обслуговуванню автомобілів і двигунів:
– вивчення конструкції головної передачі демонтаж-монтаж;
– вивчення рульового механізму демонтаж-монтаж;
– вивчення конструкції генератора демонтаж-монтаж;
– вивчення конструкції стартера демонтаж-монтаж;
– вивчення конструкції двигунів ЗІЛ-130, ЗМЗ-21, ЯМЗ-236 демонтаж-монтаж навісного обладнання цих двигунів;
– вивчення конструкції гальмівної системи демонтаж-монтаж її елементів;
– зняття головки блоку циліндрів. Заміна клапанів;
– аналіз стану ГБЦ та поршневої групи;
– аналіз паливних систем, налаштування карбюраторів.

Г-2017 1/9

З 30.09.2019р. по 11.10.2019р. проходила практика по вивченню гірничого обладнання в групі Г-2017 1/9. Керівник практики від коледжу Єфремов К.В. Було проведено ряд екскурсій в цехи АТ «МГЗК», в ході яких студенти ознайомились зі стаціонарним,  прохідницьким та видобувним обладнанням, машинами та механізмами з  переробки та збагачення  марганцевої руди, отримали теоретичні та практичні знання з класифікації, принципу дії, конструкції та експлуатації гірничого обладнання в умовах гірничого підприємства.

01.10.2019 відбулася екскурсія до РМЦ АТ «МГЗК»  по вивченню обладнання з ремонту гірничошахтних машин та механізмів.

На гірничому полігоні коледжу студенти ознайомились з конструкціями кільцевого 4-х сегментного кріплення підготовчих виробок – СВП-27 та аркового кріплення очисних заходок – СВП-17, елементами скріплення кріпильних рам та видами перекриття міжрамного простору, обладнанням сполук між відкотним штреком зі збійкою та між виїмковим штреком та очисною заходкою.

07.10.2019  відбулась екскурсія до ВГРЗ, де студенти ознайомились з гірничо-рятувальним спеціальним транспортом, технікою, обладнанням та приладами гірничорятівників, відвідали учбово-тренувальну шахту, в якій  гірничорятувальники відпрацьовують дії з ліквідації аварій та спасінню потерпілих працівників в підземних умовах.

Також відбулась екскурсія до ГЗФ  АТ «МГЗК», де студенти детально ознайомились з технологічними процесами збагачення марганцевої руди та обладнанням для здійснення цих процесів.

В енергетичному  цеху АТ «МГЗК» студенти ознайомились з роботою та обладнанням (принципом  дії, конструктивними особливостями, експлуатацією) даного цеху.

ТТ-2017 1/9

З 21.10.2019р. по 08.11.2019р. проходила практика з пасажирських перевезень АТП в групі ТТ-2017 1/9. Керівник практики від коледжу Єфремова О.Л. Практика проходила  в автоцеху АТ «МГЗК». Студенти ознайомились з рухомим складом авто цеху та організацією пасажирських перевезень на комбінаті.