АТ-2019 1/9

З 07.09.2020 по 25.09.2020 в лабораторіях  коледжу проходила демонтажно-монтажна практика в студентів групи АТ-2019 1/9. Керівник практики – Борис В.М. Основна мета демонтажно-монтажної практики –  ознайомлення студентів з основними технологічними процесами , придбання ними навиків по виконанню розбірно-збірних робіт агрегатів, вузлів і механізмів автомобілів в установленій технологічній послідовності.

Основні етапи практики в групі АТ-2019 1/9

1. Інструктаж з БЖ та ОП

2. Основні робочі дні навчальної практики

Вивчення конструкції карбюраторних двигунів та основного елементу – карбюратора.

Налаштування карбюраторів.

 

Демонтажно-монтажні роботи елементів електрообладнання.

 

Демонтажно-монтажні роботи з елементами навісного обладнання двигунів та зняття основних елементів блоку циліндрів.

Демонтажно- монтажні роботи ГБЦ та блоку циліндрів.

Складнощі при демонтажних роботах з котрими зіштовхнулись студенти.

Основні показники демонтажно-монтажної практики:

Г-2018 1/9

В групі  Г-2018 1/9 з 14.09.2020р. по 25.09.2020р. проходила ознайомлювальна практика.

Ця практика є підготовчим навчальним процесом для подальшого вивчення ряду спеціальних дисциплін, подальших навчальних та виробничих практик. Проведення навчальної ознайомлювальної практики здійснювалось у вигляді екскурсій в цехи Акціонерного товариства «Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат»

Екскурсії проводились згідно з графіком під керівництвом інженерно-технічних робітників підприємства і в супроводі керівника практики від коледжу Височиної О.В.

Метою навчальної ознайомлювальної практики на гірничому підприємстві (полігоні)  є ознайомлення студентів з загальною структурою підприємства, з основними технологічними процесами, які виконуються на поверхні шахти та при видобутку корисних копалин, механізацією та автоматизацією виробничих процесів.

Екскурсія на гірничо-збагачувальну фабрику:

Екскурсія в РМЦ:

 

Екскурсія в ЦППКМ:

В лабораторії коледжу:

 

Студенти оформили звіти з практичного навчання та успішно здали залік.
Успішність – 100%, якість – 87,5%

З 28.09.2020р. по 09.10.2020р. було проведено практику по вивченню гірничого обладнання в групі Г-2018 1/9. Проведення практики здійснювалось у вигляді екскурсій в цехи Акціонерного товариства «Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат». Під час проходження практики студенти ознайомились зі стаціонарним,  прохідницьким та видобувним обладнанням, принципом його дії та конструкцією, умовами експлуатації.

В кабінеті гірничих машин:

01.10.2020р. відбулась екскурсія на шахту 9-10 АТ«МГЗК», де студенти ознайомились з поверхневим комплексом шахти, стаціонарними установками.

Відбулась екскурсія до Грушівського кар’єру  АТ«МГЗК». На оглядовому майданчику кар’єра спостерігали за роботою виймально-навантажувального обладнання, а саме екскаваторів ЕКГ, крокуючих екскаваторів ЕШ, роторного комплексу ЕРШР, автотранспорту кар’єра.

Студенти оформили звіти з практичного навчання та успішно здали залік. Успішність – 100%, якість – 83,3%

Г-2017 1/9

Екскурсія на «Марганецький рудоремонтний завод»

В понеділок 19.10.2020р. студенти групи Г-2017 1/9 відвідали АТ «Марганецький рудоремонтний завод». Виїздне заняття було організовано викладачем гірничих та економічних дисциплін, фахівцем зі сприяння працевлаштування випускників коледжу Височиною О.В. за сприянням зав. гірничим та електромеханічним відділенням Кривицької Р.І. На підприємстві екскурсію для студентів провів заст. директора АТ «МРЗ» Деркач Анатолій Віталійович.

Під час екскурсії студенти довідалися про те, що АТ «МРЗ» успішно функціонує на ринку України і є підприємством із замкнутим циклом виробництва: від виплавки сталі до збірки готового обладнання. Завод виробляє вироби самих різних конструкцій, форм і розмірів з урахуванням додаткових вимог замовників. Продукція, що випускається призначена для підприємств чорної і кольорової металургії, коксохімічних комбінатів, машинобудівних заводів, кар’єрів, теплових електростанцій, гірничозбагачувальних і ряду інших підприємств України.

Під час екскурсії студенти відвідали всі цехи заводу, ознайомились з принципами роботи верстатів, індукційних печей, сталеплавильних печей, спілкувались з працівниками.

Студенти мали унікальну можливість прослідкувати за процесом лиття сталі та розливкою гарячого металу в спеціальні форми.

Адміністрація коледжу щиро дякує керівництву АТ «МРЗ» та особисто заступнику директора Деркачу А.В. за організацію і проведення цікавої пізнавальної екскурсії та можливість «занурити» студентів у реальні умови функціонування сучасного вітчизняного підприємства!

ТТ-2018 1/9

Навчальна практика з вантажних перевезень
Викладачі: Ефремова О.Л., Грищук А.В.

Переглянути відео?

Натисніть тут, щоб подивитися відео!

АТ-2018 1/9

В групі АТ-2018 1/9 з 28.10.2020р. по 13.10.2020р. проходила механічна практика. Керівник практики – майстер виробничого навчання Федоряченко О.М. Практика проводилась у верстатному відділенні на токарно-гвинторізних верстатах моделі 1А616. Під час проходження верстатної практики студенти навчились управляти верстатом, закріплювати різці та заготовки, проточувати зовнішні поверхні, торцювати, відрізати, свердлити, розточувати отвори, нарізати різьбу за допомогою плашок, мітчиків та різцем, оброблювати конічні і фасонні поверхні, зверталась увага на види матеріалів заготовок та ріжучих інструментів, види стружки, режими різання.

Студенти оформили звіти з практик, захистили його в комісії й отримали залік: успішність – 100%, якість знань та вмінь – 90%.