Здобувачі освіти гр. Г-2025 1/9 та Г-2025 1/11 разом з куратором Кислою О.В. вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів та жертв аварії.
Трагедія на ЧАЕС назавжди змінила життя України, залишивши зону відчуження та тисячі понівечених людських доль.
Чорнобиль не має минулого часу. Маємо берегти нашу планету і наше довкілля.
Студенти також переглянули і обговорили фільм « ЧОРНОБИЛЬ: як це було»










