Напередодні цієї дати, 22 квітня, відбулася тематична виховна година з групами АТ-2024 1/9, ТТ-2024 1/9, Г-2024 1/9, присвячена річниці Чорнобильської катастрофи. (Куратор Наумов Б.О.)
Ми згадали події 1986 року, вшанували пам’ять ліквідаторів та всіх, хто постраждав від наслідків аварії. Здобувачі освіти дізналися більше про причини трагедії, її вплив на довкілля та життя людей, а також про важливість відповідальності й безпеки в сучасному світі.
Чорнобиль — це не лише біль і втрати, а й нагадування про силу людського духу, мужність і самопожертву. Ми повинні пам’ятати цю сторінку історії, щоб подібне ніколи не повторилося.
Пам’ятаємо. Шануємо. Не забуваємо.



