Г-2017 1/9

З 30.09.2019р. по 11.10.2019р. проходила практика по вивченню гірничого обладнання в групі Г-2017 1/9. Керівник практики від коледжу Єфремов К.В. Було проведено ряд екскурсій в цехи АТ «МГЗК», в ході яких студенти ознайомились зі стаціонарним,  прохідницьким та видобувним обладнанням, машинами та механізмами з  переробки та збагачення  марганцевої руди, отримали теоретичні та практичні знання з класифікації, принципу дії, конструкції та експлуатації гірничого обладнання в умовах гірничого підприємства.

01.10.2019 відбулася екскурсія до РМЦ АТ «МГЗК»  по вивченню обладнання з ремонту гірничошахтних машин та механізмів.

На гірничому полігоні коледжу студенти ознайомились з конструкціями кільцевого 4-х сегментного кріплення підготовчих виробок – СВП-27 та аркового кріплення очисних заходок – СВП-17, елементами скріплення кріпильних рам та видами перекриття міжрамного простору, обладнанням сполук між відкотним штреком зі збійкою та між виїмковим штреком та очисною заходкою.

07.10.2019  відбулась екскурсія до ВГРЗ, де студенти ознайомились з гірничо-рятувальним спеціальним транспортом, технікою, обладнанням та приладами гірничорятівників, відвідали учбово-тренувальну шахту, в якій  гірничорятувальники відпрацьовують дії з ліквідації аварій та спасінню потерпілих працівників в підземних умовах.

Також відбулась екскурсія до ГЗФ  АТ «МГЗК», де студенти детально ознайомились з технологічними процесами збагачення марганцевої руди та обладнанням для здійснення цих процесів.

В енергетичному  цеху АТ «МГЗК» студенти ознайомились з роботою та обладнанням (принципом  дії, конструктивними особливостями, експлуатацією) даного цеху.