Г1-2016 1/9 – практика по вивченню гірничого обладнання

Г1-2016 1/9

Практична підготовка студентів коледжу є обов’язковим компонентом освітньо-професійної програми для здобуття кваліфікаційного рівня та відіграє важливу роль в адаптації студентів до сучасних вимог ринку праці. Практична підготовка студентів коледжу спрямована на те, щоб максимально пов’язати навчальний процес із реаліями розвитку сучасного гірничого виробництва.
З 10.09 по 21.09.18р студенти групи Г1-2016 1/9 проходили практику по вивченню гірничого обладнання. Загальне призначення даної практики — практичне вивчення гірничого обладнання, машин та комплексів в технологічному процесі підземного гірничого чи гірничо-збагачувального виробництва, експлуатації машин та обладнання, отримання навиків робочих професій.
З метою закріплення й поглиблення знань, отриманих на заняттях в коледжі, студенти відвідали основні та допоміжні підрозділи ПАТ «МГЗК», а саме, шахту №3/5, ЦППКМ, ГЗФ.
Провідні спеціалісти даних підрозділів ПАТ «МГЗК» провели пізнавальні екскурсії по дільницях, ознайомили з технологічним процесом видобутку та збагачення руди, пояснили принципи дії та конструкції особливості гірничого обладнання.

Керівник практики від коледжу
Мазурова Н.О.