Щиро вітаю вас зі святом – Міжнародним днем студента! В сучасному світі День студента позиціонується як свято молодості, жаги до життя  і знань та великих звершень.

Здобуття освіти  в умовах повномасштабного  вторгнення Росії на територію України – завдання надскладне. Ми розкидані по всьому світу, вимушені навчатися віддалено. Через повітряні тривоги під час пар складно сконцентруватись. Багато студентів знаходяться в рядах тероборони або волонтерів, через те, що теж хочуть допомогти рідній країні.

Шановні студенти, ви повинні усвідомити, що  дистанційна форма навчання – це тимчасовий захід.  Ця форма здобуття знань відкриває  нові можливості самонавчання та відповідальності, це робота в різних програмах і на різних  платформах.

Пам’ятайте, що Ваша освіта сьогодні – це запорука успішного завтра для України. Відчуйте, що попри все, студентські роки – незабутня пора, пора екзаменів, знайомств, відкриттів, подорожей, пізнання себе і світу.

Нехай роки студентства будуть яскравими, добрими, цікавими, захоплюючими.

Від усього серця бажаю Миру і світлих надій. Разом з вами вірю в Перемогу. Впевнена, наступний День студента відзначимо разом в мирній і вільній Україні.

З повагою,
Директор ВСП ”Марганецький фаховий коледж НТУ “ДП”
ВАЛЕНТИНА ІВАНОВА