Намагаючись звеличити красу життя, люди не тільки почали писати вірші і музику, а й придумали спеціальне свято — Міжнародний день краси. Його відзначають 9 вересня. Ініціатива святкування дня краси виходила від членів Міжнародного комітету естетики і косметології СИДЕСКО.
«Краса — це одна з великих істин світу. Краса — це поза всякими сумнівами. Їй дано божественне право на верховенство. Краса є прояв Генія — ба навіть вище від Генія, і то остільки, що це не потребує пояснення… » – писав незабутній Оскар Уайльд.
«Помічати красу у буденному житті – великий подарунок долі» – стверджують студенти Марганецького фахового коледжу і діляться своїми спостереженнями.
Праус Катерина, Сивокінь Кароліна: « Що може бути досконалішим і величнішим ніж краса природи?! В ній бачимо руку самого Творця.»
Чубченко Дарина, Олена Бравориченко, Шавкун Еля, Книш Євген : « Краса у кожній митті буття, потрібно навчитися її помічати і цінувати. Теперішнє життя саме вчить цьому, коли кожен ранок починається з повідомлень про жертви й руйнування…»
Грамотін Дмитро: « Для мене краса повною мірою відкривається у мистецтві. Ось де справжня гармонія.»
Діденко Катя : « Краса – в людині, в її почуттях. Зовнішня краса завжди віддзеркалює внутрішню. Обіймаю свого маленького братика і намагаюся передати через фото увесь вирій емоцій на його обличчі. Справжніх, щирих, неприхованих, а тому – безцінних…»
Артем Тарасов. «Цього літа мені довелося побувати на «параді» знищеної російської техніки на Хрещатику. Це було надзвичайно красиво і потужно. Я відчував гордість за свій незламний народ, за свою країну, за свого брата, який зараз захищає нашу державу. Тож вважаю, що краса – поняття філософське. Насамперед, я ціную красу людини, її вчинків»