9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Разом до найкращого Інтернету».
День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю.
Мільйони людей об’єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін он-лайн, підвищити освіченість з питань безпеки он-лайн та взяти участь у заходах, що проходять у всьому світі.
День безпечного Інтернету націлений на створення безпечного та найкращого Інтернету, де кожний та кожна можуть використовувати технології відповідально, у дусі поваги, критично та творчо.
Студенти Марганецького фахового коледжу разом з викладачем інформатики Мажоровою Н.О. долучилися до відзначення Всесвітнього Дня безпечного Інтернету .
Цікавий тренінг «Інтернет – дошка оголошень. Разом до найкращого Інтернету» чекав на студентів і викладачів коледжу. Мозковий штурм, перегляд і обговорення відеороликів, цікаві вправи «Фейк», «Легально чи не легально», «Павутинка», « Хмаринка слів», тестування й анкетування захопили учасників тренінгу.
Проведений захід допоміг студентам:
– дослідити позитивні і негативні сторони Інтернету;
– розширити й поглибити знання про безпечний Інтернет;
– сприяти обізнаності студентів про небезпеки, які існують в Інтернеті та соціальних мережах і про шляхи їх подолання;
– засвоїти правила безпечної роботи в Інтернеті;
– мотивувати поширювати цю інформацію у своєму середовищі;
– розвивати логіку, кмітливість, уважність;
– виховувати інформаційну культуру.