В межах місячника загальноосвітніх дисциплін бібліотека закладу пропонує тематичну виставку літератури «Підручники, які нас навчають», мета якої привернути увагу студентів і надати найбільше інформації з тієї чи іншої теми.
Математика розвиває творче мислення та допомагає краще зрозуміти реальний світ. Таким чином, вчити математику – це важлива інвестиція в майбутнє успіху студента.
Важливо розуміти фізику, тому що вона у всьому довкола нас. У співпраці з математикою фізика дає змогу прогнозувати події. Завдяки фізиці у людей з’явилася електрика, мобільні телефони, інтернет, літаки, машини. Саме рівень знань у фізиці показує рівень розвитку людства загалом.
Хімія дає знання про те, з чого складаються всі речовини, як вони взаємодіють між собою та як відбуваються хімічні реакції. Це розуміння може допомогти краще оцінити красу та складність природи, а також усвідомити фундаментальні принципи, які лежать в основі всього навколо нас.
Астрономія вивчає небесні об’єкти та явища в космосі. Вона досліджує планети, зорі, галактики, а також вивчає їхні властивості, рух та взаємодії.
Курс з біології дозволяє уважно подивитися навколо себе та зрозуміти, що біологія – вона повсюди. Це наука про живі організми, функції життєдіяльності, всі прояви життя, зв’язки живих істот між собою і середовищем та їхній еволюційний розвиток.
Екологія вивчає взаємодію організмів між собою та довкіллям, досліджує зміни, які відбуваються на планеті, оцінює їхні наслідки, визначає шляхи розв’язання проблем, що виникли внаслідок цих змін.
Історія – наука, яка захоплює подіями минулого, розповідає про пригоди людей, навчає краще розуміти сьогоднішній світ. Адже знання історії робить нас освіченими й мудрими.
Географія вивчає і пояснює розподіл явищ у просторі – на Землі, материках, у певній країні чи місцевості, а також зв’язки між природним середовищем і діяльністю людини.
Багато цікавого можна дізнатися на уроках української та зарубіжної літератури. Саме література розвиває свідомість людини, її почуття, волю, формує людський характер – отже, створює особистість.
Українська мова – це не просто засіб спілкування, а символ боротьби, культури та єдності. Вона є важливим елементом у відродженні національної свідомості та будівництві незалежної України.
Вивчення іноземних мов дозволяє розширити світогляд та отримати доступ до багатої спадщини історії та культур інших народів. Можна ближче познайомитися з традиціями, звичаями, літературою та мистецтвом інших країн, що сприяє глибшому розумінню сучасного світу.
Метою навчання правознавства э надання основ правових знань, виховання поваги до гідності людини, права, забезпечення умов для формування правової культури, правових орієнтирів і правомірної поведінки.
Інформатика вивчає структуру і властивості інформації, а також закономірності та методи подання, пошуку, зберігання, обробки та передачі інформації за допомогою комп’ютерних систем.
В сучасному динамічному світі, де знання та технології постійно розвиваються, можливість навчатися стає не просто вибором, а необхідністю.
Отримання нових знань може відкрити двері до незвіданих можливостей.