Цього року ці пам’ятні дати  Україна відзначає в умовах повномасштабної військової агресії Росії проти України, що супроводжується численними воєнними злочинами з боку російської армії та військово-політичного керівництва.

В ці дні Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх жертв Другої світової війни, яка стала найкривавішою і жорстокішою в історії людства.

Українці здійснили значний внесок у перемогу над нацизмом. А українська земля була одним з основних полів битви у цій війні. Ціною перемоги стали надзвичайні втрати упродовж 1939–1945 років – українців та інших народів, які проживали на нашій землі. Загинуло понад вісім мільйонів українців – воїнів та мирних жителів. Ми добре знаємо ціну війни та несвободи, тому сьогодні боремося за мир і свободу.

Студенти  групи АТ – 2022 1/9 (куратор Ломськова К.М.) стали учасниками виховної години «ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ – 8 ТРАВНЯ». На заході йшла мова про важкі часи  Другої світової війни, нелегке життя в тилу, незабутній подвиг солдат, які ціною власного життя врятували світ від фашизму. Хвилиною мовчання присутні віддали шану загиблим у Другій світовій війні та полеглим воїнам російсько-української війни.

День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні мають бути нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією. Найважливішим підсумком війни має бути вміння цінувати мир, захищати його всіма розумними засобами.

Як і у середині минулого століття ми зараз захищаємо свою землю і свою Батьківщину від агресора-окупанта. Перемога у цій війні означає для нас вільне життя у своєму власному домі за своїми власними правилами.

Перемогли  нацизм – переможемо і рашизм!
СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА КОЖНОМУ,
ХТО БОРОНИВ І БОРОНИТЬ НАШУ СВОБОДУ ТА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ!