Минув майже тиждень, але тема “Living green на практиці”, порушена мандрівницею, екоактивісткою Julia Bond у контексті нашої молодіжної освіторії, досі рензонує в серцях небайдужих.

     Причина криється в тому, що під час івенту ми розглянули багато надпитань щодо збереження екосистеми нашої планети, а також гармонійного співіснування людини й природи 🌍🌳

     На жаль, останні 100 років людство демонструє зухвале й неприпустиме ставлення до Безцінного Середовища, керуючись принципами ” моя хата з краю, нічого не знаю” або ” після мене хоч потоп”.

     Людина припинила бути частиною великого цілого, їй захотілося відчути велич “вінця творіння”. Результати такої поведінки доволі невтішні: Земля гине 🌍, усе живе зазнає трансформації, екосистема не встигає відновлюватися, щодня зникає багато видів флори й фауни, бракує питної води, “кліматичні” мігранти змушені змінювати країни, інколи континенти…

     Цей список можна продовжувати довго. Але що ми можемо зробити для його скорочення ?
Наша спікерка надала багато слушних рекомендацій. І тепер ми знаємо:
🌍 що таке грінвошинг і чому слід віддавати перевагу багаторазовому посуду
🌍 як відрізнити справжні екотовари від псевдоекологічної продукції
🌍 що таке ековолонтерство, як воно може сприяти розширенню не тільки географічних, а й власних кордонів.

     Також Julia запропонувала провести челендж, суть якого в тому, щоб викласти в Instagram фото з екоторбинкою під #EcoHeroesMn і посиланням на акаунт @julia_traveller. Переможці дістануть собі модні екошопери 🌍🌳, а також зможуть відчути причетність до небайдужих світу цього!